Windowmarket Şubat 2014

Schtec Firma Ortaklarından Ertuğrul ÇAMAĞAÇ ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide, İstanbul Pencere 2014 Fuarı ile ilgili sorularımızı şu şekilde yanıtladı;

Schtec Markası altında bu sene ilk defa İstanbul Pencere 2014 fuarında yer alacaksınız bununla ilgili neler söylemek istersiniz?

Evet yaklaşık 14 – 15 yıldır yer almış olduğumuz İstanbul Pencere 2014 Fuarı’nda bu sene kendi markamız ile fuarda yer alacağız ve şuan bunun mutluluğunu ve gururunu

yaşıyoruz. Dünyanın sayılı ve önemli fuarları arasında yer alan İstanbul Pencere 2014 Fuarı bu yıl bizim için ayrı bir önem taşımaktadır, üretmiş olduğumuz ileri teknoloji ve yüksek kalitedeki makinelerimizi bizlerden büyük beklentileri olan değerli müşterilerimizle buluşturmuş olacağız, ayrıca yıllardır çok iyi ilişkiler kurduğumuz müşterilerimizi de standımızda ağırlamanın mutluluğunu yaşamış olacağız.

Fuarda sergileyeceğiniz ürünler neler olacaktır?

Sektördeki herkesin bildiği gibi, biz Schtec olarak üretimimize konvansiyonel hatlar yerine Otomasyon makineleri diye tabir ettiğimiz Profil Kesim ve işleme Merkezleri, CNC Köşe Temizleme ve Dört Köşe Kaynak hatları ile başladık ve şuan bu saymış olduğumuz makineler çok kısa zaman içinde Türkiye’nin farklı şehirlerinde ve yurtdışında müşterilerimize hizmet vererek üretimlerini daha verimli ve daha hatasız hale getirmiş bulunmaktadır. Bu saymış olduğumuz makineler ile birlikte bir Kapı – Pencere Üreticisinin ihtiyacı olduğu tüm makineleri fuarda sergilemiş olacağız.

Fuarın ziyaretçi profilinden bahseder misiniz? Bu yıl ziyaretçilerin daha çok hangi ülkelerden katılım göstermelerini bekliyorsunuz? 

Bu yıl fuardaki ziyaretçi profilinin dışında, ilk fuarımız olması sebebi ile bizlere bugüne kadar destek olan müşterilerimizin ve sadece bize ‘Hayırlı Olsun’ demek ve bizlerin yanında olmak için bile özellikle Anadolu’dan gelecek müşterilerimizin bizim gözümüzde ‘Ağabeylerimizin’ ‘Dostlarımızın’ olduğunu bilmek bu fuarı bizim için çok daha farklı bir noktaya taşımıştır. Ayrıca, yurtdışındaki pek çok dostlarımız, arkadaşlarımız iş ilişkilerini Schtec Markası ile devam etmek için bizleri ziyaret edecek, özellikle Doğu Avrupa ve Rusya , Kuzey ve Güney Amerika ile İran’dan pek çok misafirimiz olacak ve onlarla beraber yurtdışı Satış Politikalarımızı olgunlaştırıp geliştireceğiz.

İstanbul Pencere 2014 Fuarı’nın yıl içerisinde sektörün içinde bulunduğu canlanma dönemine ne gibi etkiler yaratacağını düşünüyorsunuz?

 

Sektörümüzde özellikle yurtiçi pazarında Mart ayından başlayan bir canlanma söz konusudur. Bu durum bu yıl özelikle Türkiye’deki yerel seçimlerden sonra çok daha fazla etkisini göstererek ülke olarak verimli bir yıl geçireceğimize ve bu durumunda sektörümüzü pozitif yönde etkileyeceğine inanmaktayız.

Son olarak neler söylemek istersiniz?

Yılların birikimi ile büyük bir özenle üretmiş olduğumuz makineleri müşterilerimize takdim etmenin ve onları kendi markamızla kendi standımızda ağırlayacak olmanın büyük heyecanını yaşamaktayız ve bu sebepten dolayı tüm değerli müşterilerimizi yıllardır olduğu gibi yine 7 nolu salonda, ‘717’ nolu standımıza bekleriz.

İndirmek için Tıklayınız (PDF)

İndirmek için Tıklayınız (PDF)