Şirketimiz

Deneyimli Kadrosu ve Tecrübeli ekibi ile 02.08.2013 tarihinde kurulan Schtec Makine San. Ve Tic. A.Ş. , 500 m² ile başladığı üretim alanını yeni yatırımları ile birlikte toplamda 9.000 m² ye çıkartarak PVC ve Alüminyum Kapı – Pencere sektörüne yeni bir bakış açısı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Schtec, yılların birikimine ve deneyimine sahip PVC İşleme Makineleri konusunda Türkiye’de ilkleri gerçekleştirerek değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş, sektörün teknik olarak önemli bilgi birikimine sahip, satış konusunda tecrübeli bir kadronun faaliyetlerine devam edebilmesi ve bu tecrübenin oluşturduğu yeniliklerden ve yüksek teknolojiye sahip makinelerden müşterilerimizin de yararlanabilmesini düşüncesiyle kurulmuştur. Bugün Türkiye’nin sektöründe en hızlı yükseliş yapan 1. firması olarak yoluna devam etmektedir.

Schtec, üretimin her aşamasında kullandığı yüksek teknoloji ile kalite odaklı üretim felsefesi ile Uluslararası Standartlarda makine üretimini gerçekleştirmektedir. Sektöre yatırım yapmayı ilke edinen firmamız, gelişime ve büyümeye açık vizyonuyla çözüm ortağı olduğu firmalarla sürdürülebilir bir büyüme hedeflemektedir.

Dünya üzerinde 65 ülkeyi aşkın ihracat hacmiyle farklı kıta ve ülkelerde satış faaliyetlerini yürüten Schtec, müşteri memnuniyetini öncelikli ilke edinerek, çalışmalarını sürdürmektedir

Bugün için konusunda uzman mevcut çalışan sayımız yaklaşık 85 kişi olup, hedeflerimiz doğrultusunda kadromuzu arttırmaya devam etmekteyiz. Ayrıca 7 kişilik yetkin servis ekibimiz, Türkiye ve Dünyanın dört bir tarafına hızlı ve sağlıklı servis hizmeti gerçekleştirmektedir. 

Bugün Türkiye’de en çok Profil İşleme ve Kesim Merkezi satışını gerçekleştiren önemli firmalar arasında olmaktan hem mutluluk hem de büyük bir sorumluluk duyarak yolumuza devam etmekteyiz.