Satış Sonrası Hizmetler

Schtec Makine olarak en önemli avantajımız, hemen hemen tüm ekibimizin satış sonrası destek konusunda çok ciddi bir tecrübeye sahip olmasıdır, bu nedenden dolayı satış sonrası desteğin müşterilerimiz ve Schtec Makine arasındaki bağı güçlendirecek en önemli unsur olduğunun fazlasıyla bilincindeyiz, açıkçası bunu da tüm sektörlerin doğrusu olarak görmekteyiz. 

Bu noktada satış sonrası desteği doğru gerçekleştirebilmek önem kazanmakta ve bunu yapabilen firmaların tercih sebebi olması kaçınılmazdır. Bunu başarabilmek içinde bilgi, tecrübe ve müşteri ilişkilerini doğru zemine oturtmak en önemli kriterlerdir. Bu anlamda da biz ilk kurulum aşamamızdan itibaren doğru satış sonrası konusunda en iyi hizmeti verebilmek adına çok ciddi tecrübesi olan Teknik Servis kadromuzu kurmakla beraber, sektör tecrübesi 15 yılın üzerinde olan Muraplus firması ile partnerlik anlaşması yaparak, Schtec ve Muraplus  ekipleriyle birlikte, PVC ve Alüminyum İşleme Makineleri konusunda sektörün en tecrübeli, uzun yıllardır müşterilerimizin tanıdığı, teknik kapasiteleri yüksek bir kadro ile servis ve kurulum hizmeti vermenin yanı sıra müşterilerimizin geçmiş yatırımlarına ait farklı marka makinelerine de aynı ölçüde hizmet verebilmekteyiz.

Ayrıca Hotline kadrolarımız, müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her durumda, makinelerimize uzaktan bağlanarak, problemlerini hızlı şekilde çözebilecek kabiliyettedir. Tüm Satış sonrası destek ekiplerimiz, ürünlerimiz müşteriye ulaştığı andan itibaren müşterilerimizle irtibata geçerek, kurulum, eğitim planlamalarını yaparak, gelecekte yaşayabilecekleri tüm problemlerde de iletişimde olup, müşterilerimizin memnuniyetine odaklanırlar. Tüm bunların ışığında, müşterilerimiz, yüksek teknoloji ve kaliteyi bir arada bulunduran makinelerimizi işletmelerinde uzun yıllar boyunca, her koşulda ve en hızlı şekilde servis desteği alarak, kullanabileceklerdir.