Windowmarket 2 Mart 2016

2013 yılı Ağustos ayında 500 m2 ile başladığımız üretim alanımızı yeni yerimizle birlikte toplamda 4.500 m2’ye çıkarmış olduk. Son iki yılda 42 adet Profil İşlem Merkezi Satışı ve 33 Dört Köşe Kaynak CNC Köşe Temizleme Hattı satışı gerçekleştirerek Türkiye’nin sektöründe en hızlı yükseliş yapan 1. firması olduk.

Sektöre yatırım yapmayı ilke edinen firmamız, gelişime ve büyümeye açık vizyonuyla çözüm ortağı olduğu firmalarla sürdürülebilir bir büyüme hedefliyor.

Türkiye’de en çok Profil İşleme ve Kesim Merkezi satışını gerçekleştiren firmalar arasında olmaktan hem mutluluk hem de önemli bir sorumluluk duymaktayız.

İhracat pazarları Schtec için kurulduğu günden itibaren çok önemli bir konu; bugün İspanya, Macaristan, Belçika, İtalya, Polonya, Romanya, Makedonya, BDT Ülkeleri, Rusya, Amerika, Kanada, Kosova, Cezayir ve Güney Amerika ülkelerinde faaliyetlerimiz yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Schtec bünyesine baktığımızda bugün için mevcut çalışan sayımız yaklaşık 60 kişi olup ayrıca 7 kişilik tecrübeli servis ekibimiz Schtec’e olduğu gibi hızlı ve sağlıklı servis hizmeti alamadıkları diğer makine firmalarının makinelerine de servis hizmeti gerçekleştirmektedir.

Müşteri memnuniyetinin öncelikli ilke edinildiği çalışma sistemimiz ile ihracat pazarlarında da yükselen bir satış grafiği ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

2016 yılında en önemli hedefimiz kendimizi aşmaktır. Firma yetkililerimiz kendileriyle yarışın her zaman motivasyon kaynağı olduğunu düşünmektedir.

Firmamız, yeni yatırımı ile yeni adresinde sektöre daha geniş bir alanda, sürdürülebilir bir bakış açısıyla hizmet vermeyi hedefliyor, uzun yıllar sektörün hizmetinde sektörle büyümeyi amaç ediniyor.

Haga clic para descargar (PDF)

Haga clic para descargar (PDF)