Win Art Mart 2017

Katılım sağladığınız Avrasya Pencere 2017 Fuarı’na dair görüş bildirir misiniz?
 

Avrasya Pencere 2017 Fuarı, dördüncü fuarımız olması sebebi ile bizim için çok önemliydi. Bu nedenle fuara çok iyi hazırlandığımızı düşünüyoruz. Bunun yanı sıra müşterilerimizin yoğun ilgisiyle karşılaşmak da firmamızın verimli bir fuar geçirmesini sağlamış oldu.

Geçen seneki fuarımızda değerli müşterilerimiz ve sektörde bizleri yıllardır tanıyan, sektörün önemli isimlerinin katılımları sayesinde çok verimli bir fuar geçirmiş ve bunun faydalarını bütün bir yıl boyunca görmüştük. Bu verimlilik sayesinde geçen yıl Türkiye’nin en çok profil işleme ve kesim merkezi satan firmalardan biri olmuştuk. Bu durum bu seneki fuarda da yoğun ilgi görmemizi ve dikkat çekmemizi sağladı. Özellikle yurt dışından çok sayıda kişinin standımızı ziyaret etmesinde bu durumun etkili olduğunu söyleyebiliriz.

Bizler de böylece firmamızı, makinelerimizi, teknolojimizi ve kalitemizi hem yurt içi hem de yurt dışındaki pek çok kişiye anlatma şansını yakalamış olduk. Bu da her geçen gün artan marka değerimiz için oldukça faydalı oldu.

Fuarın ziyaretçi profili hakkında neler söylemek istersiniz?

Schtec olarak son birkaç yıldır Tüyap Pencere Kapı Fuarı’na katılan ziyaretçi profilinin; bilinçli, ne istediğini bilen, ilgilendiği ürünle alakalı tüm fizibilitesini fuara gelmeden yapmış, fuar esnasındaki görüşmelerini bu doğrultuda gerçekleştiren bir yapıya sahip olduğunu görüyoruz. Bu durum da fuarlarımızın daha verimli geçmesine ciddi oranda katkı sağlıyor.

Fuarda lansmanını yaptığınız ürünleriniz hakkında bilgi verir misiniz?

Bu sene de Avrasya Pencere Fuarı’nda; profesyonel kapı - pencere imalatı yapan bir firmanın ihtiyacı olan tüm makineleri sergilemiş olduk. Özellikle çok iddialı olduğumuz yüksek teknolojisi ve kalitesiyle kullanan tüm müşterilerimizin inanılmaz memnun kaldığı Schtec markasının da az zamanda bu kadar hızlı bir çıkış yapmasını sağlayan işlem merkezlerimizin 2 farklı modelini de değerli müşterilerimize paylaşma imkânı bulduk. Çok inandığımız bu iki model müşterilerimiz tarafından yoğun ilgi görerek, büyük bir memnuniyetle karşılandı.

Sergilemiş olduğumuz SMC 350 modeli ise; yüksek işleme ve kesim kapasitesiyle, 2 adet ‘Dört Köşe Kaynak’ ve ‘CNC Hattı’ beslemesiyle büyük bir ilgi gördü. Fuarda Türkiye’nin farklı bölgelerinden ve yurt dışından da bu makine için ciddi siparişler almış bulunmaktayız. Ayrıca diğer yeni modelimiz olan ‘Tek Dört Köşe Kaynak’ ve CNC Makinesini besleyecek ‘SMC 310’ da müşterilerimizden yoğun şekilde rağbet gördü.

Bunun yanında çok yüksek hıza sahip olan ve performansından çok memnun olduğumuz ‘Dört Köşe Kaynak’ ve CNC hatlarımız ile kapı - pencere imalatı parkurunu tamamlayan tüm makinelerimizi fuarda değerli müşterilerimizin beğenisine sunmuş bulunmaktayız.

Fuarların sektöre yansımaları hakkında öngörüleriniz nelerdir?

Fuarları, sektörün büyümesi ve sektördeki kişilerin vizyonlarının artması açısından oldukça faydalı buluyoruz. Ayrıca fuarları firmaların rekabeti daha net görüp, kendilerini geliştirmek için itici güce sahip oldukları organizasyonlar olarak görmekteyiz.

Sektörümüzde şuan dünya çapında önemli bir marka haline gelen firmaların başarısının arkasında fuar organizasyonlarının önemli bir rolü olduğunu düşünmekteyiz.

Son olarak eklemek istediğiniz farklı bir detay söz konusu mu?

Öncelikle büyük bir emek harcayarak fuara katılıp ürünlerini sergileyen tüm katılımcıların, fuar sonrasının da kendileri için hayırlı ve güzel geçmesini dilerim. Ayrıca bu fuarda da bizleri yalnız bırakmayarak, bizlere destek olarak standımızın inanılmaz bir şekilde yoğun olmasını sağlayan tüm değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Haga clic para descargar (PDF)

Haga clic para descargar (PDF)